У конкурсі «Голос міста Черкаси» фіналістки поборються за 30 тисяч гривень

20 червня 2019, 13:03

У конкурсі «Голос міста Черкаси» фіналістки поборються за 30 тисяч гривень

Фінал конкурсу «Голос міста Черкаси» відбудеться 29 червня в ТРЦ «Хрещатик-Сіті». Однією з умов співочих змагань є виконання пісні державною мовою. Переможець отримає 30 тисяч гривень і можливість професійного запису пісні. Вона також прозвучить на радіо, пише "Прочерк". 

Про це ішлося на пресконференції щодо фіналу Молодіжного фестивалю-конкурсу «Голос міста Черкаси», яка відбулася 18 червня.

– У Черкасах дуже багато талановитої молоді, яка не має майданчику для своєї реалізації, щоб показати свої таланти та мати можливість позмагатися, тому і з’явилась ідея започаткувати фестиваль, – зазначив співзасновник фестивалю Артем Євтушенко.

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Сергій Воронов зазначив, що заявок на участь у проєкті надійшло близько 50. Під час голосування було обрано 18 півфіналістів, які вже змагались в Будинку культури ім. І. Кулика.

У фіналі позмагаються семеро учасників: Крістіна Жуковська, Анна Македонська, Катерина Сухенко, Наталія Ботвіненко, Анастасія Савранська, Людмила Юрчик та Маргарита Лазарєва.

Наприкінці змагання жителів міста чекатиме виступ відомої української співачки Марини Тимофійчук (NAVKA).

Читайте такожУманський гурт представить Україну на одному з найбільших музичних фестивалів світу.

Коментарі

Вгору