У колонії на Черкащині, де є випадки відкритої форми туберкульозу, немає лікаря

21 серпня 2020, 19:40

фото тематичне

Уманською місцевою прокуратурою із залученням спеціалістів органів контролю, охорони здоров’я у липні цього року проведено комплексну перевірку додержання законодавства у державній установі «Старобабанівська виправна колонія (№92)» Міністерства юстиції України. Під час перевірки в установі було виявлено низку порушень.

Незважаючи на те, що на час перевірки в установі перебувало на обліку 118 засуджених, які мають залишкові зміни після перенесення інфекційного захворювання на туберкульоз, та у 2020 році у 3 засуджених виявлено відкритої форми туберкульоз, в медичній частині установи посада лікаря-терапевта вакантна.

Крім того, виявлені порушення обліку строку настання засудженим пільг, установлених ст.81 КК України, в результаті чого засудженого мали звільнити умовно-дострокового на 5 місяців раніше до відбуття встановленої Законом обов’язкової частини покарання. Вказане порушення усунуто за втручання прокуратури.

Також адміністрацією колонії не в повній мірі проводиться перерахунок коштів із заробітків засуджених на погашення заборгованості по виконавчим листам та аліментам, а також на проведення розрахунку з засудженими, які вибувають з колонії.

За результатами перевірки Уманською місцевою прокуратурою внесено вказівку про усунення виявлених порушень та притягнення винних до дисциплінарної відповідальності.

За інформацією пресслужби Уманської місцевої прокуратури

Читайте також:В Уманському ізоляторі не дотримуються карантинних вимог та порушують права затриманих

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору