У Холодному Яру планують створити пам’ятний знак на честь загиблого військового та активіста

13 квітня 2023, 08:53

У Холодному Яру на Черкащині створять пам'ятний знак на честь Олега Собченка - відомого громадського діяча, воїна російсько-української війни. Про це повідомила депутатка Корсунь-Шевченківської міської ради Галина Добровольська.

За її словами, історичний клуб "Холодний Яр" створює меморіал видатним козакам-добровольцям України. До меморіалу внесуть також пам’ятний знак на честь Олега Собченка.

Таку ініціативу погодили з рідними.

- Наша спільна участь: потрібно зробити внесок на спорудження меморіалу у сумі 50 тисяч грн. Отож відкриваємо цей спільнокошт на картку СейвРось, створену торік мною за бажанням благодійників для фінансування придбання пального на моніторинг Росі, який координував Олег. Щойно буде зібрана необхідна сума – збір буде зупинено, а звіт оприлюднено, - зазначила Галина Добровольська.

Реквізити: 4149 4993 7442 6987 (ПриватБанк)

Нагадаємо, Олег Собченко - мешканець Корсунь-Шевченківського Черкаської області. Був активним учасником Революції Гідності та дістав чисельні пошкодження під час протистояння у Черкасах. У 2014-2016 роках Олег воював у складі добробатів. У лютому 2022 долучився до 72-і бригади імені Чорних Запорожців, героїчно захищаючи Київ під Мотижиним. Згодом почав служити аеророзвідником на фронті.

Також Собченко був на Черкащині відомим громадським діячем. Чоловік довгий час боровся за збереження річки Рось.

Він загинув 24 січня 2023 року в районі Вугледару.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору