У Канівській райраді – новий голова

11 листопада 2015, 15:12

Безымянный

Сьогодні відбулася перша сесія новообраного складу Канівської районної ради, на якій депутати обрали нового голову районної ради.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos», що перебував безпосередньо у залі засідань.

Відкрила сесію голова Канівської районної виборчої комісії Ольга Яценко, яка офіційно оголосила результати виборів. Після цього, 29-ти новообраним депутатам видали депутатські посвідчення.

Надалі ж, депутати обрали тимчасову комісію, яка сьогодні проводила засідання, а також прийнялися за розгляд основних питань порядку денного, зокрема: визначення голови та заступника голови райради, складу постійних комісій.

Вибори голови проводилися шляхом таємного голосування. Показово, що виборча комісія, яка була сформована із 6 депутатів, закликала депутатів залишати телефони на столі перед тим, як заходити у кабінку. Таке рішення було вмотивоване можливим підкупом голосів.

Відтак, у підсумку, головою Канівської районної ради з різницею в один голос став Володимир Пилипович Плисюк. За його кандидатуру проголосувало 15 депутатів.

У відповідь на це, один із канівських громадських діячів прокоментував ситуацію із голосуванням так: «Звичайно, це можна вважати певним поверненням режиму, адже Плисюк досить давно займав дані посади. Проте сьогодні скоріше відбувалося протистояння із «Нашою Рябою», ніж між двома кандидатами на посаду».

Крім того, зауважимо, що не обійшлося в ході засідання і без озвучення уже наболілих питань, а саме, питання сприяння АТОвцям району та вирішення екологічних проблем, пов’язаних із функціонуванням ПАТ «Миронівський хлібопродукт».

Наостанок, нагадаємо, що за результатами місцевих виборів 2015-го року, до Канівської районної ради пройшли представники 6 політичних сил.

Поділитись

Коментарі

Вгору