На Благовісній буде новий водогін і капітально відремонтована дорога

11 листопада 2015, 14:57

дороги

Минулого місяця перейменувати вулицю Леніна на Благовісну прийняли рішення депутати Геронимівської сільської ради.

– Цьому передувала підготовча робота, яку провели депутати сільської ради, що представляють інтереси жителів цієї вулиці, – розповідає сільський голова Василь Харченко. – Вони організували кілька сходок, де обговорили запропоновані варіанти нової назви. Люди вирішили, що буде Благовісна.

За словами керівника громади, красивою та зручною стане не тільки назва, а й сама вулиця Благовісна. Місцева влада у наступному році тут планує замінити водогін та розпочати капітальний ремонт дорожнього покриття. На вулиці проживає 225 виборців.

– Перейменування вулиці не буде коштувати нічого, окрім витрат на зміну таблички з новою назвою вулиці, – наголошує головний спеціаліст юридичного відділу апарату адміністрації Ірина Висоцька. – Справа в тому, що цей закон, Верховна Рада внесла також зміни у Законі України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців». Зокрема, змін зазнала частина друга статті 10, яку виклали в такій редакції: «Адміністративний збір не справляється за проведення державної реєстрації змін, що вносяться до установчих документів: юридичних осіб, пов’язаних із прийняттям Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки», а також зміни місцезнаходження юридичної особи, місця проживання фізичної особи у зв’язку із зміною назви (перейменуванням) скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, інших об’єктів топоніміки населених пунктів». Що стосується переоформлення документів на право власності на земельні ділянки та будинки, то вони залишаються чинними, а зміна назви вулиці буде вноситися в подальшому при їх купівлі-продажу та зміні власника. Пошта буде доставлятися без перешкод при вказуванні старої назви.

За інформацією Черкаської РДА

Поділитись

Коментарі

Вгору