Вагітним черкащанкам дали вибір: купувати ліки самостійно чи довіритись благодійникам

11 листопада 2015, 15:35


Заміри до кожного товару та найдишевщі ціни на kinder-style

Протидія поборам. У Черкасах керівникам медичних закладів рекомендують укласти угоди з благодійними фондами. Відповідний наказ видав профільний департамент міської ради. Наше місто друге в Україні, де запроваджують такі заходи прозорості роботи благодійних фондів. Уся інформація щодо співпраці фондів, лікарень та пацієнтів підлягає оприлюдненню. За використанням коштів пильнуватимуть уповноважені громадські організації, інформує ЧСН.

У 2000 році Черкаський міський пологовий будинок розпочав співпрацю з благодійним Фондом допомоги хворим та постраждалим. Звичайні пологи без ускладнень теж потребують, окрім елементарних зеленки та йоду, певних медикаментів, - говорить головний лікар міського пологового будинку, Володимир Зеленько. Що вже й казати про необхідність дорогих ліків при ускладненнях.

Сьогодні на медикаменти на одну пацієнтку пологового будинку держава виділяє трохи менше п’яти грн. За ці гроші навіть елементарного не купити. Тому допомога благодійних фондів доречна. Окрім угоди з такою організацією, вагітним залишають вибір. Настільки він альтернативний, вирішувати їм – перекласти аптечні турботи на когось чи збирати необхідні медикаменти самотужки.

Нова міська програма співпраці фондів і лікарень унеможливить побори у медзакладах, переконані у профільному департаменті. В угоді благодійник, надаючи допомогу, може прописати, на що вона має бути спрямована.

До контролю за коштами благодійників у фондах залучили громадські організації.
Нова система співпраці, переконана кординатор програми протидії поборам у медзакладах Наталія Несват, є першим кроком протидії поборам у медзакладах.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору