Їжа на винос і закриті ТРЦ. Правила, які чекають черкащан на “карантині вихідного дня”

09 листопада 2020, 17:20

фото тематичне

Міністерство охорони здоров'я пропонує зупинити роботу торговельно-розважальних центрів у рамках "карантину вихідного дня", а закладам громадського харчування працювати лише на винос. При цьому продуктові магазини, транспорт, аптеки, заправки та ветеринарні аптеки продовжать роботу.

- Крім COVID-19, у нас є не дуже гарні справи в економіці. Повний локдаун буде дуже-дуже важко перенести, особливо, малому і середньому бізнесу. Тому ми пропонуємо "карантин вихідного дня". Це означає, що, за нашою пропозицією, з 00:00 суботи до 00:00 понеділка працюватимуть виключно продуктові магазини, аптеки, транспорт, автозаправочні станції, ветеринарні аптеки, — повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 9 листопада.

Водночас МОЗ пропонує, щоб ресторани, кафе, інші заклади громадського харчування працювали виключено на винос, а торгово-розважальні центри — цілком зупинили свою роботу. Будь-які інші розважальні події міністерство також рекомендує не проводити на вихідних.

У міністерстві вважають, що, у такому разі, контакти між незнайомими людьми будуть мінімальними, громадяни будуть обмежуватися спілкуванням із своїми родинами і ці два дні дозволять зменшити хвилю захворюваності на COVID-19. Степанов навів приклад європейських країн, які запровадили повний локдаун і сказав, що Україна "хоче знайти баланс і не зупиняти при цьому економіку".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору