У Каневі запроваджують нові правила розміщення сезонної, святкової виїзної торгівлі

22 лютого 2018, 15:02

Члени виконавчого комітету Канівської міськради затвердили Положення про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків  на території м.Канів. Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету в середу, 21 лютого.

Як повідомила начальник управління економічного розвитку Олена Жорнова, раніше Положенням про організацію сезонної торгівлі не передбачалась процедура погодження на розміщення літніх майданчиків та виносної торгівлі перед закладами торгівлі чи ресторанного господарства, організація ярмарків та фестивалів, не була чітко визначена процедура погодження розміщення цирків. Наразі дане Положення передбачає процедуру погодження на розміщення об’єктів через ЦНАП, спрощує пакет необхідних документів, зменшує терміни видачі погодження та чітко встановлює відповідальність за недотримання вимог Положення та чинного законодавства України.

Відповідне рішення набирає чинності з 15 березня ц.р. Тобто відтепер, суб’єкт господарювання, який хоче розташувати літній майданчик чи виїзну торгівлю під час міських свят, організувати ярмарок або фестиваль на території міста звертатиметься до Центру надання адміністративних послуг з відповідною заявою, зображенням місця розміщення та зовнішнього вигляду об’єкта та схемою місця розміщення об’єкту сезонної торгівлі, виданою управлінням містобудування та архітектури. Процедура оформлення дозволу триватиме не більше  20 днів.

Також було затверджено склад комісії з організації сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків. Відтак, очолив комісію в.о керуючого справами виконавчого комітету Володимир Святелик, заступник голови комісії – начальник управління економічного розвитку Олена Жорнова. Також до складу увійшли представники управління містобудування та архітектури, відділу комунального майна та земельних ресурсів м. Канів, юридичного відділу, відділу екології та муніципального контролю та інші.

Дотримання визначених вимог Положення перевірятиметься Комісією, в склад якої входять представники економіки, архітектури, земельних ресурсів та відділу екології і муніципального контролю. У разі, якщо вони будуть порушені, то наступного разу заявник отримає відмову.

За повідомленням Канівської міськради.

Поділитись

Коментарі

Вгору