У Каневі розпочався Перший міжнародний фестиваль сучасного кіно

09 вересня 2016, 19:35

Голівуд над Дніпром. У Каневі розпочався Перший міжнародний фестиваль сучасного кіно. Відбір на участь у фестивалі пройшла сотня із двохсот стрічок-претендентів. Перший масштабний фестиваль присвятили відомому українському кінорежисеру, який за версією ЮНЕСКО, увійшов до 100 кращих режисерів свого часу – Юрію Іллєнку, інформує ЧСН.

Відомий кінорежисер багато років мріяв про подібне мистецьке дійство. До 80-річчя від дня народження, мрія Юрія Іллєнка – здійснилася. У Каневі – міжнародний фестиваль сучасного кіно. Гаслом фестивалю став його вислів «Живу на перекір усьому».

Місцем проведення обрали Канів не випадково, адже це надзвичайно кінематографічний край, говорять митці. Поважне і професійне журі оцінюватиме конкурсантів кожен у своєму напрямку: режисура, сценарії, акторська гра, загальні враження. Заявки на участь надсилали із США, Польщі, Франції, Нідерландів.

Картини братимуть участь у п’яти номінаціях: ігровий фільм, документальний фільм, музичний фільм, мобільний фільм, анімаційний фільм

Триватиме дійство до 11 вересня. Переможець фестивалю, окрім грошової винагороди, отримає змогу співпрацювати з метрами українського кінематографу.

Поділитись

Коментарі

Вгору