У “Дирекції парків” розповіли, як покращать черкаські пляжі

14 червня 2018, 20:22

Фото: Максим Шило/facebook

Цього року на "Пушкінському" та "Смілянському" пляжах запланована низка робіт з облаштування території. Серед головного – проведення комунікацій та підключення до мереж водопостачання, водовідведення та електрики, розповідає Інфоміст.

– "Пушкінський" пляж ми облаштували ще у минулому році. Там вже є доріжки, кабінки для переодягання, парасольки, пергали, лежаки. У цьому році плануємо туди підвести водопостачання та водовідведення і тоді почнуть працювати вже й душові, – зазначає керівник КП "Дирекція парків" Володимир Стойко.

На "Смілянському" пляжі в цьому році вже встановили господарський будинок, однак там також поки немає ані електропостачання, ні водопостачання та відведення.

– Тому на цьому пляжі поки працюють біотуалети. Також на Смілянському вже встановлено три роздягальні, є парасольки. Зараз ми працюємо над тим, щоб незабаром тут з’явилися лежаки та були облаштовані доріжки, – зауважив директор КП. – Якщо на "Пушкінському" ми свого часу зробили їх із бетонних плит, які демонтували в центрі міста. То на «Смілянському» хочеться, щоб це були дерев’яні доріжки, які можна буде монтувати на період пляжного сезону та демонтувати після його закриття. Минулоріч на облаштування "Пушкінського" пляжу пішло близько 900 тисяч гривень. Щоб провести мережі та підключити до електропостачання, водопостачання та -відведення  «Смілянський» пляж «Дирекція парків» має 450 тисяч.

Директор підприємства додав, що якщо на ці робити буде витрачена менша сума, то на залишок коштів вдасться виконати інші роботи з облаштування території. Господарський будиночок для «Смілянського» обійшовся у 175 тисяч гривень,  рятувальна вежа – у 55.

Коментарі

Александр сказав:

Бля..ь.. я за 175 штук дачу построю и забором обнесу… А они господарчий будиночок…твари
И тут бабла подрубили шакалы

Вгору