Черкащани вимагають зупинити незаконну забудову на Митниці

14 червня 2018, 20:59

На сесії Черкаської міської ради мали розглянути питання зміни цільового призначення землі за адресою вулиця сержанта Жужоми, 1. Висловити свій протест проти надання дозволу на будівництво багатоповерхівки прийшли черкасці.

Перед початком сесії депутат Косяк звернувся до міської ради з приводу незаконного будівництва та попросив надати слово мешканцям будинків, які знаходяться поруч з будівництвом.

- У 2007 році підприємство "Спорттех" взяло в оренду земельну ділянку на перехресті вулиць Жужоми-Гагаріна під будівництво торгівельного центру. На початку 2017 року вони отримали рішення про містобудівні умови на будівництво багатоповерхового будинку. Цей наказ було відмінено як незаконний. 27 грудня вони подали документи на нові містобудівні умови для будівництва багатоповерхівки. Їх знову надали і потім також скасували як незаконні, -озповідає представник протестувальників

Також черкасці зазначили, що в Миколаєві вже був аналогічний інцидент, де є рішення Верховного суду про незаконність таких рішень.

Стало відомо, що забудовник вже почав продавати квартири в будинку, на будівництво якого немає жодних документів.

- Забили сваї, поставили паркан, який постійно падає і загрожує життю людей. Також там відсутній паспорт об'єкта і будь яка інформація про будівництво, - розповіли протестувальники.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору