У Драбові за інноваційним проектом модернізували гімназію (відео)

04 грудня 2017, 16:56

У Драбові за інноваційним проектом модернізували гімназію. За півроку навчальний заклад став у районі зразковим. Усе завдяки участі гімназії у проекті "Інноваційні школи Черкащини", інформує ЧСН.

У минулому крейда, дошка та класичні не завжди цікаві уроки. Тепер тут викладають за новими СТЕМ-стандартами та йдуть у ногу з часом.

Про досягнення заговорили у всіх кабінетах школи.

У класі хімії все кипить, змінює колір та не припиняє дивувати учнів. Раніше такі досліди були недосяжною мрією. А в кабінеті англійської не просто освоюють іноземну, а навіть шліфують акцент. Кожен на своєму комп'ютері.

Технічний прогресс дійшов і до молодших класів. Тут кожен кабінет має все задля максимальної візуалізації.

А ще повне осучаснення вчителів. Тепер учням вони, насамперед, друзі, а не суворі наставники. Готові навіть заспівати серед уроку.

Життя навчального закладу змінила участь в обласному проекті "Інноваційні школи Черкащини". На його осучаснення з місцевого та обласного бюджету витратили майже 5 мільйонів гривень.

Черкащина стала першою в Україні областю, де впроваджують STEM-освіту. За результатами конкурсу, таких шкіл в регіоні обрано 29. Нині фахівці напрацьовують зміни до інноваційної програми та готують новий проект її співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку на прийдешній рік.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору