Смілянам рекомендують обмежити споживання води з річок Сріблянка та Тясмин

04 грудня 2017, 16:50

Внаслідок інтенсивних опадів стався частковий витік дощової води з вмістом тваринницьких фекалій з території тваринницької ферми СТОВ «Лан» в с. Будки Смілянського району, повідомляють у Смілянській міській раді.

На ліквідацію даної ситуації було викликано директора СТОВ «Лан», який терміново вжив невідкладних заходів по локалізації  ситуації, залучивши необхідну техніку та працівників. Силами  СТОВ «Лан» дана ситуація локалізована та проводяться роботи по ліквідації її наслідків.

Разом зі стічними водами частина тваринницьких фекалій потрапила до річки Сріблянка, яка далі проходить по території м. Сміла та впадає в р. Тясмин. Ці річки не являються об’єктами водозабору для питних потреб населення м. Сміла та Смілянського району.

З метою попередження шкідливого впливу на здоров’я людей та тварин міськрада інформує про необхідність тимчасового обмеження використання води населенням Смілянського району та м. Сміла ( від вул. Федорова по течії до р. Тясмин) з річок Сріблянка та Тясмин для напування худоби. Також просимо рибалок утриматися від ловлі риби.

Ситуація знаходиться на постійному контролі Смілянської райдержадміністрації та виконавчого комітету Смілянської міської ради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору