У Держземагентстві віддали людям ділянки, які належали іншим

04 червня 2014, 08:40

 

Прокуратурою Черкаської області проведено перевірку під час якої викрито злочинну схему подвійної передачі земельних ділянок у власність вартістю понад 2 млн грн, інформує прес-служба відомства.

Так, у ході перевірки щодо додержання законності передачі земельних ділянок у власність в діяльності Головного управління Держземагенства у Черкаській області встановлено наступне. Службові особи вказаної установи у березні поточного року протиправно видали накази, якими передали 3,2 га земель сільськогосподарського призначення, розташованих в адміністративних межах Геронимівської сільської ради, у власність 41 громадянину. Підставою до вказаних дій стала землевпорядна документація, яка була розроблена з порушення закону та затверджена Дерземагенством на підставі незаконного дозволу Черкаської районної державної адміністрації.

Разом з тим встановлено, що вказані земельні ділянки ще у 2007 році вже були передані у власність іншим громадянам. З метою приховання цього факту та слідів злочину, посадові особи вказаних органів вдалися до знищення документації, яка надалі стала підставою для видачі первинних державних актів. Завдяки своєчасному втручанню прокуратури області більша частина документації була збережена.

За даним фактом прокуратурою розпочате кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору