У Чигирині оцінили роботу мобільного сервісного центру МВС

13 травня 2017, 15:21

Чигиринщина стала другим регіоном Черкаської області, де мобільний сервісний центр МВС надав послуги громадянам з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, заміни по- свідчення водія, видачі міжнародного посвідчення водія, а також приймав запити від громадян на отримання довідок про відсутність чи наявність судимостей.

Найближчий стаціонарний сервісний центр МВС знаходиться за 63 кілометри від Чигирина, у місті Черкаси. Тож в результаті виїзду мобільного сервісного центру громадяни отримали в своєму населеному пункті 14 послуг. Додатково за консультаціями до адміністраторів центру звернулося більше десятка зацікавлених.

Як і в перший виїзд в мобільному сервісному центрі, грома- дян за допомогою сучасного обладнання обслуговували два адміністратори і експерт, який оглядав та проводив експертизу транспортних засобів.

Нагадаємо, що працює мобільний сервісний центр МВС на запит від місцевих органів виконавчої влади. Тож всі охочі, які бажають отримати послуги у МСЦ мають заповнити відповідну заявку у місцевих органах влади.

Необхідну інформацію про потрібні документи, графік робо- ти МСЦ МВС та інтерактивну карту маршрутів громадяни з лег- кістю знайдуть на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua та на сайті Черкаського регіонального сервісного центру МВС http://chk.hsc.gov.ua/ у розділі «Мобільні СЦ».

Коментарі

петро сказав:

а,оплату брали налом?????

Вгору