Опалювальний сезон у Черкасах розпочнеться вчасно

10 вересня 2020, 14:33

Опалювальний сезон у Черкасах розпочнеться вчасно. Директор комунального теплопостачального підприємства Павло Карась запевняє, що є всі підстави думати саме так. Принаймні на КП ЧТКЕ зараз триває найгарячіший підготовчий період.

Павло Карась пригадав, що у той рік, коли він приступив до обов’язків керівника „Черкаситеплокомуненерго“, опалювальний сезон розпочався в перших числах жовтня. Зима 2011-2012 років була дуже холодною. Минулого року опалення почали подавати 26-28 жовтня. Цього сезону підприємство готове подавати тепло з 1 жовтня. На цей час всі  ремонті роботи мають бути завершеними.

- Ми молимось, щоб зима була зимою. І щоб була холодною, - напівжартома заявив директор КП ЧТКЕ Павло Карась. - Думаю, що і природі так було б краще. Втім, ми готові і до холодної, і до сніжної зими, і до теплої. Це логічно, що теплопостачальне підприємство зацікавлене продати більше тепла. Але разом з тим, ми багато чого зробили у плані контролю за якістю послуги. Я зараз можу з впевненістю заявити, що ЧТКЕ має всі технічні важелі, аби контролювати якість послуги фактично онлайн.

Павло Карась зауважив, що і холодна, і тепла зима мінімально вплине на платіжки містян. Тому, що в Черкасах діє двоставковий тариф на постачання теплової енергії. Це означає, що споживачі за транспортування тепла оплачують фіксовану суму протягом року. Вона не залежить від того, яка за погодними параметрами видалась зима. А ось суми за кількість спожитого тепла за показниками приладів обліку будуть різнитись в залежності від того, наскільки їхній будинок відповідає вимогах енергоефективності. У нас є будинки,які споживають тепло в дев’ять разів менше за інші.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору