Уже завтра мешканці Південно-Західного мікрорайону будуть з гарячою водою

10 вересня 2020, 13:54

фото тематичне

Як повідомив під час прес-конференції директор КП ЧТКЕ Павло Карась, роботи з ліквідації поривів під час гідровипробувань в ПЗР сьогодні мають бути завершеними. А від завтра мікрорайон зможуть підключити до подачі гарячої води.

Як пояснив Павло Миколайович, він не може дати стовідсоткових гарантій, що подача гарячої води не буде перервана якимось новим поривом. Адже мережі, які несуть теплоносій, вже давно вичерпали термін своєї придатності.

- Магістральна мережа діаметром 500-600 мм, яка належить, як КП ЧТКЕ так і Черкаській ТЕЦ є застарілою та потребує заміни, - констатує директор комунального підприємства. - Так, на ділянці мережі ТЄЦ під час гідравлічних випробувань було близько 10 пошкоджень. На шестикілометровій ділянці нашого комунального підприємства нараховано шість поривів. Під час гідровипробувань в ПЗР було кілька поривів. Один відремонтували, включили мережу, стався черговий порив .І так далі, за принципом ланцюгової реакції.

Втім, Павло Миколайович повідомив, що вищезгадану магістраль буде включено до інвестиційної програми на наступний рік. За його словами, за один рік подолати такий величезний обсяг робіт об’єктивно неможливо. Тому заміна мережі відбудеться у три етап та буде розписана на три роки. Загальна вартість робіт складе близько 150 мільйонів гривень.

- Ми намагатимемось провести реконструкцію магістральної мережі з мінімальними незручностями для мешканців району та мінімальними капітальними видатками. Прагнемо виконати всі необхідні роботи за сучасними технологіями. Наразі проводимо консультації з національним регулятором та проектними організаціями, - розповів Павло Карась.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору