У ЧНУ запровадили нову дисципліну про козацтво

25 червня 2024, 10:00

Цього року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького вперше запроваджено навчальну дисципліну «Українське козацтво: витоки, традиції, героїка».

Її мета - поглиблене вивчення українського козацтва як унікального цивілізаційного явища, формування в студентів національної свідомості, державницької життєвої позиції. Навчальну дисципліну прочитали в другому семестрі студентам 2 курсу чотирьох інститутів (факультетів) - ННІ економіки і права, ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я, ННІ інформаційних та освітніх технологій, факультету обчислювальних та управляючих систем.

Проєкт реалізовано силами Науково-освітнього центру Українського козацтва.

Ця навчальна дисципліна є позакредитною (факультативною) і в такому статусі дотична до освітньо-професійних програм підготовки бакалаврів. Студенти, які виконали передбачений обсяг роботи, успішно склади залік, можуть отримати додаткові бали до свого загального рейтингу. Також вони можуть звернутися до дирекції свого ННІ щодо перезарахування заліку з цієї дисципліни за міжгалузеву дисципліну на 3 курсі.

За інформацією пресслужби ЧНУ Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору