Інформація закрита, – очільник МВС про кількість чоловіків, які намагались втекти за кордон

25 червня 2024, 09:25

Інформація про загальну кількість затриманих на кордоні чоловіків призовного віку в період від початку повномасштабного вторгнення закрита.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в інтерв’ю Радіо Свобода.

Клименко уточнив, що має відповідну інформацію, але вона не розголошується.

«Я її не скажу (статистику втікачів – ред.), тому що ці цифри на сьогоднішні закриті й вони не відображають реальний стан справ, тому що тих людей, яких ми затримуємо за 15-20 чи навіть за 10 кілометрів від кордону, ми також в ці цифри рахуємо», - наголосив очільник МВС.

Клименко також зазначив, що щодня прикордонники затримують десятки людей, які намагаються незаконно перетнути український кордон у напрямку держав Євросоюзу, зокрема через ліси і річку Тису.

«Ми затримуємо людей не тільки безпосередньо на кордоні, а й на блокпостах, на пунктах, які розташовані за 5-10 кілометрів від кордону. Ми говоримо, звичайно, про десятки людей кожного дня. Буває 10, буває 20, буває 30. І ми говоримо не тільки про людей, яких хочуть переплисти, наприклад, Тису, або пройти ліс, або пройти через гори. Ми говоримо і про тих людей, які на пунктах пропуску намагаються пройти по підробних документах. І це достатньо великий процент, приблизно 15% таких наших громадян», - зазначив міністр.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору