У ЧНУ відкрили мультимедійну телевізійну студію та апаратну відеомонтажу за 300 тисяч

06 червня 2014, 16:11

До Дня журналіста в Черкаському національному університеті імені Б. Хмельницького відкрили мультимедійну телевізійну студію та апаратну відеомонтажу. Комплекс створено в межах проекту «Цифрові медіа в університетах» Благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Відтепер за допомогою тележурналістських комплексів, професійних комп’ютерів, звукового обладнання, FullHD відеомікшеру, аудіомікшеру та спеціалізованого студійного світла студенти матимуть можливість розвивати студентське телебачення, створюючи повноцінні телевізійні новини. Загальний бюджет проекту на оснащення телестудії та апаратної становить 300 тис. грн.

Відкривали студію заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Віталій Коваль, ректор Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького Анатолій Кузьмінський, директор Благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» Анатолій Заболотний, директор Навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій Ігор Погрібний.

У ході презентації студії та апаратної відео монтажу Віталій Коваль висловив свою готовність брати участь в інтерв’ю та зйомці програм, які створюватимуть студенти у стінах телестудії. Також Віталій Володимирович наголосив на тому, що молодь є ініціативним та дієвим сегментом сучасного українського суспільства, тому варто приділяти належну увагу її професійному розвитку.

Ініціатором участі у проекті «Цифрові медіа в університетах», до речі, який проходив на конкурсній основі, виступила завідувач кафедри журналістики, реклами і PR-технологій, кандидат філологічних наук, доцент Тетяна Бондаренко.

За словами, Тетяни Григорівни, сьогодні здійснилась її давня мрія – студенти-журналісти отримали можливість «мати» способи повноцінного опановування свого фаху. Адже, дійсно, створений комплекс відкриває для майбутніх журналістів такі найпосутніші речі, як навчання, поступ та конкурентоспроможність створених ними медійних матеріалів.

Знаковість події та мету втілення проекту телестудії ректор університету Анатолій Кузьмінський вбачає у якості виконаних студентами-журналістами робіт, а також у авторитеті та іміджі, який вони забезпечуватимуть навчальному закладові.

Довідково:

Проект «Цифрові медіа в університетах» започатковано 2011 року. Мета проекту — наблизити навчання журналістів в Україні до провідних світових стандартів викладання масових комунікацій, аби майбутні журналісти, виходячи на український ринок праці, були конкурентоспроможними та затребуваними в професії.

У листопаді 2013 року в навчальній лабораторії телевізійної журналістики Запорізького національного університету, факультету журналістики Фонд відкрив першу мультимедійну телестудію в межах проекту.

Поділитись

Коментарі

Вгору