У черкаський “Азот” збираються вкласти 165 млн грн

24 листопада 2014, 14:12
На виробництві цеху А-5

Фото: прес-служби ПАТ "Азот"

Холдинг OSTCHEM ухвалив рішення щодо модернізації цеху з виробництва аміаку А-5 на Черкаському «Азоті». Реалізація масштабного інвестиційного проекту коштуватиме підприємству 165 млн. грн. і дозволить економити близько 7,5 млн. м3 природного газу на рік.

Про це інформує прес-служба ПАТ "Азот".

У рамках інвестиційного проекту, який реалізовуватиметься протягом півтора року, буде проведена реконструкція печі первинного риформінгу.

«Підготовка до реконструкції розпочинається в листопаді. Під час реконструкції буде проведена планова заміна реакційних труб на труби більшого діаметра, заміна передаточного колектора і теплової ізоляції. Модернізація цеху А-5 – один з наших найбільш масштабних проектів наступного року. Ми очікуємо, що в результаті його реалізації вдасться знизити обсяги споживання енергоресурсів і, відповідно, собівартість готової продукції», – говорить Віталій Скляров, Голова Правління ПАТ «АЗОТ».

Параметри роботи вузлів в цеху А-5 під пильним контролем

Фото: прес-служби ПАТ "Азот"

За попередніми розрахунками OSTCHEM, завдяки проведеним заходам економія природного газу складе близько 7,5 млн. м3 на рік. Крім того, модернізація дозволить підвищити рівень виробничої безпеки та гарантуватиме подальшу надійну і стабільну роботу обладнання на високих потужностях. У 2006 – 2008 рр. у цеху А-5 вже була проведена реконструкція агрегату аміаку, внаслідок чого добове навантаження збільшилося з 1360 до 1700 тонн.

У ході ремонту в печі первинного риформінгу будуть замінені реакційні труби, виготовлені зі спеціальної сталі, що витримує високі температури.

Обсяг капіталовкладень перевищить 165 млн. грн.

У 2006 – 2008 рр. в модернізацію агрегату цеху А-5 Черкаського «Азоту» було інвестовано 250 млн. грн.

«На всіх підприємствах OSTCHEM буде продовжена планова модернізація. Холдинг має намір і надалі інвестувати значні ресурси в свої підприємства. Щоб утримувати свої позиції, ми повинні своєчасно й швидко робити необхідні інвестиції, оновлювати основні фонди, запускати нові виробництва, нарощувати потужності, розширяти асортимент. На наших підприємствах ми запроваджуватимемо найсучасніші рішення в хімічній індустрії. Для нас це питання конкурентоздатності нашого азотного бізнесу, його позицій на світових ринках», – зазначив генеральний директор OSTCHEM Олександр Халін.

Поділитись

Коментарі

Вгору