У черкаських лісах полюють на браконьєрів

12 січня 2015, 09:36

1

Лісівники Черкащини за рік стягнули з браконьєрів майже 28 тися гривень. Про це повідомляє Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

В лісгоспах області працюють 11 мисливствознавців та 16 єгерів. Про стан ведення мисливського господарства лісгоспами доповів головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Володимир Рибалка. За його словами, по всім підприємствам спостерігається позитивна динаміка чисельності основних видів мисливських тварин, яка знаходиться або в межах оптимальної, або перевищує оптимальну.

У 2014 році працівниками лісової охорони та єгерської служби проведено 968 рейдів по охороні мисливських угідь, складено 175 протоколів на порушників правил полювання, стягнуто майже 28 тис. грн. штрафів. Відзначив Володимир Рибалка роботу в цьому напрямку працівників Золотоніського, Лисянського та Звенигородського лісгоспів.

Найбільш вдалим по надходженню коштів мисливський сезон був для Золотоніського та Смілянського лісгоспів. Всі підприємства чітко виконують рекомендації діючого мисливського упорядкування в частині біотехнічних заходів. Вчасно ремонтуються пошкоджені біотехнічні споруди та облаштовуються нові, ведеться заготівля та викладка кормів для підгодівлі мисливських тварин.

Коментарі

Вгору