У черкаському виші збирали кошти для студента, який разом з батьком їде на схід

05 травня 2015, 19:58
DSC00043

Фото прес-служба ЧДТУ

У Черкаському державному технологічному університеті організували благодійний концерт «Повертайтеся живими».  У такий спосіб в навчальному закладі збирали кошти для свого студента, який разом з батьком незабаром вирушить на схід. 

До проведення заходу також долучилися студенти Черкаського інституту пожежної безпеки імені героїв Чорнобиля та вихованці музичного училища імені Гулака-Артемовського. На концерт студенти запросили і учасників воєнних дій у зоні АТО.

Як повідомляють в університеті, захід пройшов з присмаком горя, смутку, адже за час проведення антитерористичної операції загинуло 70 земляків-черкащан, славних героїв, патріотів своєї держави. Серед загиблих і студенти Черкаського технологічного. 23 серпня 2014 року смертю героя поліг на Савур-Могилі студент факультету електронних технологій Євгеній Присяжний. 18 лютого 2015 року під час мінометного обстрілу у місті Широкіно загинув Сергій Амброс, студент будівельного факультету.

DSC09958

Фото прес-служба ЧДТУ

Частину зібраних на концерті коштів передадуть на придбання військового спорядження для студента 3 курсу лінгвістичного факультету ЧДТУ Олександра Савченка, що разом з батьком Сергієм Васильовичем добровільно вирушають на захист рубежів нашої країни. Ще частину  перерахують громадській організації «Наш батальйон» на придбання всюдихідного автомобіля для 1-го взводу 6 роти 20 батальйону Національної Гвардії України.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору