Фіналістка черкаського конкурсу краси знайшла справжній рецепт щастя

05 травня 2015, 20:25
WjMwQWz0ow8

Анастасія Панченко, 21 рік, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Анастасія Панченко здобуває фах перекладача, захоплюється психологічною літературою, а на конкурс "СтудМіс Черкащини" прийшла, аби довести собі, що дійсно чогось варта.

- Як ти наважилась взяти участь у конкурсі «СтудМіс Черкащини 2015», адже це дуже сміливий крок для будь-якої дівчини? 

- Дуже давно про це мріяла! Але то кастинг пропустила, то просто часу  бракувало. Тож цього року зрозуміла, що іншого шансу вже не буде! І надіслала заявку. Звичайно, хочеться виграти, але й отриманий досвід буде неоціненним!

 - А яким стандартам має відповідати справжня красуня?

- Які ще стандарти? Кожна дівчина по-своєму гарна! Якщо в тебе талія не 60 см, то що тепер з горя плакати? Це все комплекси! Варто дивитися на людину, а не на оболонку, яка може бути красивою та блискучою, але порожньою всередині!

- Чим плануєш займатися після закінчення навчання?

- Я студіюю мови – англійську, німецьку, іспанську, хочу багато подорожувати, вивчати культуру інших країн, знайомитися з цікавими людьми. Можливо, переїду до Німеччини. Дуже подобається там рівень життя, культура. Хочу мати величезний будинок, дуже багато дітей, сімейні вечори.

- А в яких країнах уже встигла побувати?

- В Іспанії, Німеччині, Швейцарії, Туреччині. Дуже хочу полетіти до Амстердама! Читала, що там дуже красиво!

- Якби довелося обирати - кар’єра чи сімя, що обрала б?

- Такого вибору просто не постало б! Треба прагнути балансу. Я хочу самореалізуватися, сама себе забезпечувати. Звичайно, кожна дівчина мріє зустріти своє кохання, але я поки що не знаю, що це таке. Ніякого ідеалу не маю. Якщо людина в чомусь не влаштовує, не можна її перероблювати. Для справжнього кохання навіть недоліки не проблема.

- А в тебе є недоліки?

- Ніхто не ідеальний. Часом можу лінуватися щось робити, але це швидко минає. Особливо, якщо я маю якусь високу мету. Також я досить прямолінійна, завжди кажу те, що думаю. Мабуть, ще один значний недолік – швидко прив’язуюсь до людей.

 - Чи є в тебе вільний час?

- Дуже мало. Як правило, проводжу його в тренажерному залі. Або беру участь у креативних фотосесіях. Якщо настрій поганий, можу малювати або читати. В основному читаю психологічну літературу з НЛП (нейролінгвістичне програмування). Книги повинні чомусь навчати!

 - Який найяскравіший спогад із дитинства можеш назвати?

- Я дуже любила дивитися мультфільми, точніше один! Найулюбленіший мультик моїх дитячих років – «Ну, постривай!». Коли мама його вмикала, мене не було видно і чутно протягом трьох годин. Я навіть не рухалася! Кожну серію знаю досконало!

 - Який твій рецепт щастя?

- Займайся спортом, їж багато фруктів, посміхайся, люби себе і людей, роби те, що тобі дуже подобається, – і життя вдалося!

 

Поділитись

Коментарі

Вгору