Спортсменка з “Черкаських тигрів” здобула бронзу в Італії

05 травня 2015, 19:27

22_58_1

13-річна тхеквондистка Юлія Шкарупа з Черкас виборола « бронзу», посівши почесне третє місце, на Чемпіонаті Європи, що тривав з 27 квітня по 3 травня в італійському місті Андрія. Дівчина, яка є членом секції тхеквондо "Черкаські тигри", на Чемпіонаті Європи виступала у складі збірної України і була єдиною представницею цього виду спорту з Черкас, інформує прес-служба мерії.

Нині юна спортсменка ще в дорозі додому. На рідну землю Юлія Шкарупа ступить завтра, прибувши разом з українськими спортсменами зі збірної до Києва, а після – приїде до Черкас, де мешкає з родиною.

Довідково: Юлія Шкарупа – член команди «Черкаські тигри» та національної збірної України. Юна тхеквондистка за час заняття цим видом спорту брала участь у низці змагань. Серед них – кубок України з тхеквондо 2013 року (м. Сімферополь), де посіла І місце, чемпіонат України з тхеквондо 2014 року (м. Черкаси) – ІІ місце, кубок України 2014 року (м. Черкаси) – І місце. Саме це досягнення дозволило дівчині потрапити до збірної України.

Усього в арсеналі юної спортсменки 21 нагорода. Нині додалась ще одна, яка є красномовним свідченням майстерності, сили духу, виснажливої праці та незламного прагнення до перемоги юної спортсменки.

Щиро вітаємо Юлію Шкарупу з гідним виступом на Чемпіонаті Європи та бажаємо подальших спортивних досягнень та реалізації її мрій!

Поділитись

Коментарі

Вгору