У Черкаському районі оповістили 77% військовозобов’язаних

13 липня 2015, 12:46

ато

Про це інформують в Черкаському об’єднаному міськрайонному військовому комісаріаті.

– Приміром, у Яснозір’ї, Леськах цей показник має 100%. Проте є ряд населених пунктів, де показник заледве досяг 27-30 %, – повідомив начальник відділу обліку та бронювання солдатів і сержантів запасу Анатолій Тимошенко.

За його інформацією, відсоток прибуття у військові комісаріати осіб, які отримали повістки, залишається без змін. З’ясовувати причини неявки у військовий комісаріат оповіщених військовозобов’язаних будуть керівники органів місцевого самоврядування, представники правоохоронних органів та об’єднаного міськрайонного військового комісаріату на розширеній нараді, що відбудеться завтра.

– Причому відповідати будуть не тільки військовозобов’язані, що не з’явилися, отримавши повістки, а й посадові особи, що повинні координувати мобілізаційну роботу на території населеного пункту, – наголосив Анатолій Тимошенко. Детальніше читайте тут.

Нагадаємо, у травні поточного року вироком суду 25-річного жителя міста Черкаси засуджено за вчинення злочину, передбаченого ст. 336 (ухилення від призову за мобілізацією) КК України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору