У черкаському ізоляторі арештованих триматимуть за європейськими стандартами

04 жовтня 2022, 11:36

Поліція Черкащини готується до провадження проєкту "CUSTODY RECORDS" - системи, що запобігатиме порушенню прав людини в ізоляторах тимчасового тримання.

1 жовтня на Черкащині перебував начальник Управління дотримання прав людини Національної поліції України, полковник поліції Руслан Горяченко. Тоді він відвідав ізолятор тимчасового тримання № 1 ГУНП (м. Черкаси).

Руслан Горяченко ознайомився з ходом проведення ремонтних робіт в ізоляторі тимчасового тримання, надав поради щодо облаштування приміщень для повноцінного провадження проєкту "CUSTODY RECORDS", поспілкувався з черговим нарядом та обговорили проблемні питання, які виникають в службовій діяльності.

Також обговорили питання дотримання прав затриманих, проведення ремонтних робіт в ізоляторі щодо поліпшення умов тримання арештованих і взятих під варту осіб, покращення технічних та побутових умов тримання відповідно до рекомендацій національних та європейських правозахисних організацій щодо забезпечення дотримання прав і свобод людини.

За інформацією пресслужби Нацполіції в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору