У “Черкаському Дніпрі” розповіли про проблеми та перспективи розвитку клубу

12 грудня 2017, 17:31

Фото: Про все

Попри невдачі цьогорічного футбольного сезону та фінансові проблеми футбольного клубу «Черкаський Дніпро», його керівництво оптимістично дивиться у майбутнє та активно вишукує шляхи виходу з кризи. Про поточний стан, плани і перспективи  клубу на підсумковій прес-конференції розповідали тренери та менеджмент клубу.

Свої проблеми зі спортивними результатами тренери команди пояснюють фінансовими негараздами.

- У травні 2017 року склав з себе повноваження президент клубу Володимир Лашкул. Саме з цього моменту розпочалися труднощі. Проте, не зважаючи на велику кількість організаційних та матеріальних проблем, адміністрація клубу вжила всіх заходів, щоб заявити про участь команди в Чемпіонаті України, - розповів керівник громадської організації "Об'єднаний футбольний клуб територіальних громад Черкащини "Черкаський Дніпро-Академія" Сергій Білоусов, - Набрали повноцінний ігровий склад з молодих гравців. Адміністрація клубу оптимізувала витрати клубу, але навіть при цьому з травня по грудень на утримання клубу було витрачено близько 5 мільйонів гривень особистих коштів Володимира Лашкула.

За його словами, на сьогоднішній день головними проблемами клубу, яка ставлять під загрозу його існування, є відсутність фінансування та ігнорування запитів клубу з боку міської влади.

- Наразі, на розгляді виконкому лежить проект рішення про скасування пільг при платі за оренду футбольного поля Центрального стадіону, - зазначив Сергій Білоусов.

З метою більш грунтовного підходу до подальшого функціонування клубу було підготовлено проект програми його розвитку на найближчі півроку і проект кошторису. Клуб також готується до зміни назви. Щоб відобразити усіх зацікавлених осіб, причетних до його створення, назва звучатиме наступним чином - «Об’єднаний футбольний клуб територіальних громад Черкащини «Черкаський Дніпро» «Зоря – Академія Білозір’я».

Велику надію клуб покладає на об’єднані територіальні громади. На переконання керівництва клубу, залучення ОТГ до діяльності клубу і команди дасть додатковий поштовх та дещо виправить фінансову ситуацію. Також команда активно шукає інших спонсорів з числа підприємств Черкащини.

Фото: Про все

- Ми готові до співпраці - використовувати можливості нашого клубу для реклами спонсорів. На жаль, ніхто із підприємств не відгукнувся на нашу пропозицію. Ведуться переговори з корпорацією «Укравіт», яка почала приймати активну участь у діяльності клубу. Ці переговори ще не закінчені, але перспектива тісного співробітництва є, - зазначив генеральний директор ТОВ «Футбольний клуб «Черкаське Дніпро» Сергій Богуславець.

До подальшої активної роботи, спрямованої на відродження команди, також готується і головний тренер ФК «Черкаський Дніпро» Ігор Столовицький.

- Я повернувся у клуб і мені не байдужа доля команди. Я зроблю все, що від мене залежить, для відродження команди. Я хочу зібрати команду, поспілкуватися з футболістами, посилити окремі позиції. Як будуть футболісти, то буде в нас і план «А», і план «Б». Я думаю, що в нас все вийде. Головне в це вірити. Зберегти надбання, які вже є, і у майбутньому навіть їх примножити, - запевняє він.

Спортивний директор клубу Олександр Кирилюк зауважив, що у поточному ігровому сезоні повністю сформована команда молодих гравців і головне завдання - її зберегти. А, якщо буде така можливість,  то й підсилити більш фаховими та досвідченими футболістами.

Фото: Про все

Втім, не всім до вподоби подальші зміни у клубі, у тому числі пов'язані із заміною його емблеми. Так черкаські ультрас під час прес-конференції висловили обурення тим, що у новій емблемі буде присутній елемент "риба" і на знак протесту перед керівництвом клубу виклали принесену із собою рибину.

Фото: Про все

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору