У Черкаському аеропорту сподіваються, що з літака молодіжної збірної Швейцарії почнеться відродження летовища

03 вересня 2014, 16:37

літак2-1-1024x595

Непересічна подія відбулася 2 вересня о 19:00 у Черкаському аеропорту – тут вперше за тривалі роки сів літак із Європи. До Черкас прилетіли футболісти молодіжної збірної зі Швейцарії. 4 вересня на Центральному стадіоні Черкас вони зіграють матч з молодіжною збірною України з футболу, повідомляють у відділі інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації Черкаської обласної ради.

До цього черкаський аеропорт приймав здебільшого чартерні рейси. А на них комунальне підприємство могло заробити значно менше коштів, ніж на міжнародних.

Начальник управління майном обласної комунальної власності обласної ради Сергій Коваль сподівається, що приземлення швейцарського літака на Черкаському летовищі стане гарним початком відновлення роботи аеропорту та виведення її на якісно новий рівень.

Наразі поки що облрада планує на черговій сесії розглянути питання щодо оренди приміщень котельні аеропорту та надати дозволи на списання транспортних засобів, що не придатні для подальшої експлуатації. Кошти, які надійдуть у результаті списання, будуть спрямовані на часткове погашення наявної заборгованості підприємства.

 

Крім того, для повноцінного відновлення і функціонування підприємства необхідно провести роботи із підтвердження сертифікату аеродрому. З цією метою обласна рада 27 червня з обласного бюджету виділила кошти в сумі 611 тис.грн. Отримання такого сертифікату на 3 роки стане гарною передумовою для подальшого розвитку підприємства.

Директор КП «Черкаський аеропорт» Олена Качуріна сподівається, що тепер до Черкас іноземні борти прилітатимуть частіше, і це дасть змогу підприємству заробляти більше коштів. Найближчими днями на черкаському аеродромі має приземлитися літак з Ліхтенштейну.

Делаете ремонт в доме? Ищете качественные двери по выгодной цене?Входные двери Киев – широкий ассортимент, быстрая доставка, выгодная цена! Вы останетесь довольны!

Поділитись

Коментарі

Вгору