Патріотичні прапорці на 1 вересня принесли шалені збитки черкаським квітковим магазинам

02 вересня 2014, 23:19

10624938_350410678460949_94165386382143995_n

Благодійна акція “Замість квітів – допомога армії” припала до душі не всім черкасцям. Патріотичні прапорці за пожертвування військовослужбовцям замість букету вчителям принесли великі збитки квітковим магазинам.  Продавці засмучені, адже очікуваного, як зазвичай, квіткового буму цьогоріч у місті не було. Покупців у квіткових магазинах у День знань було вдвічі менше, ніж раніше.

 

- Продажі впали на 50 %. 1 вересня квіти майже не купували. А ті, хто приходив за букетом, обирали квіти подешевше, максимум на 50 грн. Закупки подорожчали, а торгівлі немає. Магазин майже порожній, – жалієтьсявласниця квіткового магазину Антоніна Вовк.

 

Але черкаські школярі та їхні батьки не навмисно відмовилися від квітів, адже кошти які б вони витратили на букет, пожертвували на потреби армії. Нагадаємо, благодійна акція “Замість квітів – допомога армії” зібрала на потреби бійців близько 190 тис. грн.

 

Людмила Войтовіч 25 років тому закінчила Черкаську ЗОШ № 11. На День знань вона завітала у рідні стіни, щоб згадати минулі роки. До благодійної акції жінка долучилася одразу, навіть не сумнівалася: квіти чи прапорець.

 

- Я замість квітів вирішила допомогти армії. У мене 5 прапорців, скільки грошей поклала – секрет. Я вважаю, що така акція дуже потрібна. Я взагалі живу не в Черкасах, але, звичайно, мені захотілося допомогти нашим бійцям. Я дуже рада, що зробила свій внесок у цю добру справу, – зазначила Людмила Войтовіч.

 

- Я з дружиною та наші діти усі разом долучилися до цієї акції, ми пожертвували десь 40 грн. Я думаю, що такий захід є дуже вдалим і потрібним. У дітях варто виховувати патріотизм, любов до своєї Батьківщини, школи. Я дякую організаторам акції, що вони її зініціювали, – зізнався батько Генадій Грищенко.

 

- Зважаючи на те, що у нас немає сильної армії, і там на рівні керівництва постійно відбуваються зради, така акція сьогодні нам дійсно потрібна. Але я вважаю, що більше зараз потрібно домовлятися, щоб не лилася кров наших дітей. Я з онуками також долучилася до цієї акції, також я і переселенцям допомагала. Ми сьогодні як єдина нація мусимо допомагати один одному, – наголосила член Спілки письменників України, бабуся Світлана Горбань. 

 

- Квіти зараз не головне, наразі більш актуальною є допомога армії, нашим захисникам. Кинула 20 грн. першокурсниця, студентка ЧНУ ім. Б. Хмельницького Валентина Іванова.

Здивуй друзів, будь унікальним! Прикрась свої вікна в патріоричні кольори. Замов штори в кухню – наші ціни вас приємно здивують.

Поділитись

Коментарі

Вгору