У черкаській школі втілять проект, який отримав підтримку з громадського бюджету

23 березня 2018, 13:08

24 березня черкаська школа №17 збирає  дебатні команди шкіл та ліцеїв міста і області на відкритий  дебатний турнір «Черкаси-2018». Для участі зареєструвалось 18 команд. 

Дебатний клуб «Максимум» працює в школі понад десять років. За цей час дебатери були учасниками та неодноразовими переможцями Всеукраїнських та Міжнародних дебатних турнірів в Україні, Білорусії, Чехії та Болгарії.

- Традиційно дебатні турніри відбувались в нашій школі у жовтні місяці. Проте в 2017 році дебатний клуб «Максимум» подав на Громадський бюджет міста проект по проведенню двох дебатних турнірів на 2018 рік. Завдяки голосуванню учнів, їх батьків та небайдужих жителів міста наш проект отримав перемогу та фінансову підтримку у проведенні турнірів, - зазначає директор школи Дмитро Бунякін.

Новачки та досвідчені дебатери будуть змагатись у двох вікових категоріях:

5-7 класи гратимуть тему: «Дебати найкращий спосіб вирішення конфлікту»;

7-9 класи: «Історичні міфи сприяють вивченню історії».

Основним завданням турніру стане оволодіння учнями навичок переконливої аргументації, вмінням захищати свою точку зору, сприяти ефективному спілкуванню; розвиток таких рис особистості як самостійність мислення, ініціативність, володіння ораторським мистецтвом.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору