Уманчани долучилися до порятунку лелек від смерті на морозі

23 березня 2018, 13:37

Ініціативні мешканці Умані вирішили долучитися до пошуків та порятунку лелек, які зарано повернулися з теплих країв. Через несприятливі погодні умови життя птахів під загрозою. Тож уманчани планують розшукати пернатих та допомогти їм, пише 04744.info.

Оголошення про пошук волонтерів 21 березня опублікувала у соцмережі Facebook уманчанка Мирослава Савіцька.

«Хто в курсі, у нашому місті працює група порятунку лелек? Можливо хтось знає місце їхньої локації в місті? Дуже хочеться допомогти бідним пташкам врятуватися від холоду! По всій Україні діють волонтерські рятувальні групи!!! Можливо є бажаючі долучитися до допомоги!», — написала уманчанка.

22 березня Мирослава Савіцька повідомила, що група мешканців Умані вже вирушила на пошуки лелек, які потребують допомоги. Також жінка закликала небайдужих уманчан долучатися до цієї ініціативи.

«Можливо потрібна буде солома, кукурудзяник та їжа для птахів: жива прісноводна риба або відігріта морожена риба, миші, жаби або інше м’ясо. Окрім того, лелеки можуть їсти усе, що їдять домашні свійські птахи: зерно, хліб, варену картоплю та інше», — написала уманчанка.

Вгору