У черкаській школі вчителька вже 10 років навчає дітей основам загартовування

20 грудня 2016, 21:15

Вони не бояться грипу та застуди, люблять природу і мають гарні оцінки. У черкаській школі-ліцеї спортивного профілю №34 школярі не лише навчаються, а й загартовуються. Вже десять років тут діє гурток з основ природного оздоровлення організму, інформує ЧСН.

Жителі черкаського мікрорайону Митниця вже звикли до маленьких моржів. За будь-якої погоди учні школи-ліцею спортивного профілю №34 після уроків загартовуються. Бігають, грають в рухливі ігри і роблять вправи на дихання – так знімають стрес і напругу після уроків.

Ще 10 років тому вчитель школи Валентина Безкоровайна створила гурток з основ природного оздоровлення організму. Жінка має свої методики загартування дітвори. Є й результати – її учні мають міцний імунітет і майже не хворіють.

Підтримують ініціативу вчителя батьки і дирекція. На базі 34-тої школи регулярно організовують семінари. Щоправда мало хто з колег впроваджує досвід загартування у своїх навчальних закладах.

Валентина Безкоровайна радить колегам-педагогам не боятися подібних експериментів адже фізично міцні і загартовані діти менше хворіють і краще навчаються

Коментарі

Вгору