У черкаській мерії перевірять рівень публічності

21 серпня 2015, 17:55

23-cherkasy-inrto-1024x408

Цього року, як і попереднього, мережа партнерів з вимірювання Індексу публічності місцевих рад визначить, який же муніципалітет в Україні працює найпрозоріше та найвідкритіше.

Про це повідомляє ОПОРА.

Над дослідженням працюватиме 22 громадські організації, які протягом наступних трьох місяців будуть моніторити діяльність рад у своїх містах. Вимірювання охоплює усі обласні центри України (крім Донецької та Луганської міських рад, які тимчасово не можуть виконувати свої повноваження у повному обсязі). Результати вимірювання стануть відомими вже восени.

Нагадаємо, що у 2014 році місто Черкаси посіло 23 місце із 24 обласних центрів України, які брали участь у дослідженні.

 

Цьогорічне дослідження триватиме три місяці, протягом яких громадські активісти будуть відвідувати засідання місцевих рад, надсилати запити на отримання публічної інформації та моніторити офіційні сайти муніципалітетів. Результати 2015 року ми отримаємо у кінці вересня, коли мережа підготує регіональні та всеукраїнські звіти, в яких оцінить публічність роботи кожної з рад, та запрезентує рейтинг органів місцевого самоврядування з огляду на їх прозорість, відкритість та підзвітність

Поділитись

Коментарі

Вгору