У черкаській бібліотеці дискутуватимуть на тему безпеки на дорозі

29 березня 2018, 11:06

29 березня  о 13.00 в обласній бібліотеці для юнацтва ім. В. Симоненка у рамках програми «ПОЛіС» відбудеться дискусія «Безпека на дорозі – безпека життя» за участі учнів Черкаського професійного автодорожнього ліцею та працівників патрульної поліції  міста Черкаси.

Програма «ПОЛіС – Поліція і спільнота» є частиною проекту «Залучення громадськості до реформ» і має на меті  налагодження плідної відповідальної співпраці між  патрульною поліцією та громадою заради безпеки та розвитку своїх міст, зокрема, шляхом організації зустрічей представників місцевої поліції та громадськості на базі  бібліотек, громадських організацій, ко-воркінг центрів, культурних та молодіжних платформ.

Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві  з  Міністерством Внутрішніх Справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки  Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США.

Програма «ПОЛіС» проводиться у 14 містах України – Бориспіль, Житомир, Запоріжжя, Кременчук, Кривий Ріг, Луцьк, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Хмельницький, Херсон, Черкаси, Чернівці.

Обласна бібліотека для юнацтва ім. В. Симоненка є одним із учасників програми «ПОЛіС». Працівники книгозбірні відвідали  у м. Києві дводенний тренінг програми  та впродовж грудня 2017 – березня 2018 року через серію заходів реалізовують  проект  серед молодих громадян нашого міста.

За повідомленням КЗ "Обласна бібліотека для юнацтва ім. В. Симоненка" ЧОР.

Коментарі

Вгору