Хай їде працювати в Смілу, – депутатів обурив перевізник, який скоротив кількість рейсів у Черкасах

29 березня 2018, 11:23

У Черкасах мешканці мікрорайону Лісовий стали заручниками перевізника. Маршрут 7 скоротив термін курсування, тож остання маршрутка з Лісового виїздить тепер звідти о пів на десяту вечора. Пізніше добиратися з мікрорайону в інші частини міста можна хіба що на таксі.

Питання скорочення маршруту підняли на сьогоднішній сесії ЧМР, адже скорочення рейсів відбулося і по 22 маршруту. Начальник відділу транспорту ЧМР Віталій Москаленко пояснив, чому перевізник скоротив кількість маршрутів. За поясненнями перевізника, у нього немає фінансового ресурсу, щоб працювати після 22 години, оскільки тоді потрібно працювати вже за нічним тарифом.

- Відповідно, він поставив нас до відома, що немає можливості працювати після 22 години, - каже Віталій Москаленко. Також, за його словами, маршрут 7 запропоновано на конкурс, оскільки з перевізником закінчився термін дії договору.

- І він через це бере в заручники цілий мікрорайон, - обурився депутат Руслан Зоря. - У мене тоді пропозиція - давайте створимо чорний список перевізників і хай тоді їде працювати в іншу область, чи в Смілу, наприклад. Тобто він відмовився і нормально, а люди хай пішки ходять?

Тож на сесії депутати дали доручення профільному департаменту розібратися в ситуації детальніше і запропонувати варіанти рішення по маршруту 7, а також по 22 та 31.

Вгору