У Черкасах виявлено роботу call-центру, який працює на російський банк

18 жовтня 2018, 10:00

У Черкасах виявлено роботу call-центру, який працює на російський банк

У жовтні поточного року Управлінням Держпраці в Черкаській області проведено інспекційне відвідування черкаського підприємства з метою перевірки питань дотримання трудового законодавства. Як стало відомо, керівник указаного підприємства (мешканець Житомирської області) організував у місті Черкаси діяльність call-центру, співробітники якого тривалий час здійснюють рекламування та реалізацію фінансових продуктів російського банку "Тінькофф Банк».

У Черкасах виявлено роботу call-центру, який працює на російський банк

До роботи операторів цього call-центру залучались місцеві, переважно молоді громадяни, які фактично знаходились у трудових відносинах із цим підприємством, однак, належним чином такі зобов’язання сторін оформлені не були. Зазначене є порушенням трудового законодавства і допомагало підприємству уникати сплати податків, інших обов’язкових внесків і зборів до бюджету.

У результаті перевірки працівниками Управління Держпраці було зафіксовано порушення трудового законодавства підприємством. Вирішуються питання щодо його притягнення до відповідальності за порушення трудового законодавства у відповідності до вимог ч. 2 ст. 265 КЗпП України шляхом накладення штрафу. Передбачена чинним законодавством сума штрафних санкцій перевищує 2 млн грн.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору