У Черкасах відмінили пересадочний талон

11 червня 2020, 08:01

Через неможливість запустити на рейс всі автобуси ПАТ “Черкасиавтотранс” відмінив пересадочний квиток, оскільки підприємство й так понесло збитки. 

Про це пишуть “Вечірні Черкаси“.

За словами голови правління ПАТ “Черкасиавтотранс” Володимира Соломенного, нині на маршрут виходить на 12 машин менше, ніж зазвичай. У зв’язку з цим підприємство терпить збитки.

– Ми робили хорошу справу за рахунок своїх прибутків, але нині прибутків немає. Ми – збиткові, тому вимушені відмовитись від пересадочних квитків. Ми возимо людей, але є витрати – пальне, обслуговування машин. Наші співробітники отримують мізерну зарплату. І на мінімальну інколи немає. Ми автобуси продаємо, аби було чим заплатить людям зарплату, – зазначає Соломенний.

Він додає, якщо підприємство зробить пересадочні квитки, зарплата працівників буде ще меншою.

– Пасажиропотік нині знизився на 40%, відповідно і прибутки впали. Щодо поновлення пересадочних квитків за покращення ситуації і більшого пасажиропотоку поки що не йдеться, – розповідає Соломенний.

Зазначимо, що ПАТ “Черкасиавтотранс” – єдиний приватний перевізник у місті, яке запустило програму “Пересадочний квиток”. Квитки тривалий час діяли на маршрутах №21, 26, 27 та 8. Із серпня 2015 до 2018 року пересадки між автобусними маршрутками були безкоштовними. За пересадку з липня 2018 року треба було доплатити 1 грн., із жовтня 2018 року вартість пересадочного квитка підняли до 2 гривень, а з жовтня 2019 – до 3 гривень

Поділитись

Коментарі

Вгору