Бакалаври Черкаського національного не залишаться без випускного

11 червня 2020, 09:02

Незабаром Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького буде святкувати випуск бакалаврів. Цьогоріч стіни університету покидають близько 1200 бакалаврів денної та заочної форм навчання.

У зв’язку з пандемією університетська громада не може зібрати в актовій залі випускників, їхніх батьків і друзів на урочисту церемонію вручення дипломів. Проте, ці передвипускові дні будуть не менш цікавими.

Черкаський національний розпочинає новий проєкт «Бакалавр ЧНУ – 2020». Протягом місяця на сайті університету та у всіх університетських інтернет-спільнотах буде публікуватися інформація про випускників усіх інститутів, факультетів. Бакалаври зможуть знайти себе на фото, згадати роки навчання, поринути в ностальгію.

- Шукайте себе в наших публікаціях, впізнавайте на фото, додавайте свої світлини разом зі спогадами про університетське життя! Не забувайте й про те, що вас чекає магістратура Черкаського національного та різноманітні курси, де можна розширити чи підвищити свою кваліфікацію, повідомляють у пресслужбі ЧНУ.

За інформацією із пресслужби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Поділитись

Коментарі

Вгору