У Черкасах відбудеться вечірка білого настрою

29 липня 2020, 22:11

фото тематичне

Цієї п’ятниці, 31 липня, на Черкаській SUP-станції, що на пляжі «Митницький», відбудеться «White Mood Party: танцюй, дивись, живи!». У межах заходу проведуть низку майстер-класів із базових рухів танцю бачата від тренера соціальної латини Антона Ткалича та тренерки сучасної хореографії Валерії Ненахової, а головне – показ української ліричної комедії «Мої думки тихі».

Фільм для демонстрації надала українська кінокомпанія «Артхаус Трафік». А на перегляд завітає один із акторів фільму, черкащанин Максим Бурлака.

Організатори івенту – команда Dnipro SUP Team та SToneRental – зазначають, під час вечірки дотримаються карантинних норм: огородять територію показу, стежитимуть за дотриманням соціального дистанціювання, забезпечать необхідною кількістю антисептиків. До всього, захід проводять із дрес-кодом: усіх охочих відвідати вечірку і преглянути кіно запрошують прийти у білому. Вхід для відвідувачів – вільний.

Уперше фільм демонструвався 4 липня 2019 року на секції EastofWest («На Схід від Заходу») 54-го Міжнародногокінофестивалю у Карлових Варах. Там фільм «Мої думки тихі» отримав Спеціальну премію журі

В Україні кінофестивальна прем'єра стрічки відбулася під час Одеського міжнародного кінофестивалю, де робота Антоніо Лукіча отримала приз глядацьких симпатій, премію FIPRESCI за найкращий український фільм, премію за найкращу акторську роботу (Ірма Вітовська-Ванца) та спеціальну згадку журі.

Поділитись

Коментарі

Вгору