Черкаська психологиня дала психологічний портрет злочинця в Луцьку

29 липня 2020, 23:01

Психолог Наталя Холоденко у прямому ефірі на телеканалі НАШ дала психологічний портрет чоловіка, який захопив у Луцьку автобус з людьми. 

- Це такий внутрішній протест, який він намагається припудрити своїм соціальним значенням. Людина, яку покарали за злочин, це людина, яка ображена у будь-якому випадку на суспільство, яка не відчуває себе важливою, цінною, - поінформувала психолог. 

За її словами, коли людина йде робити протиправні дії, вона не відчуває, що може заробити. 

- Оскільки він (терорист - ред.) звертається до високопосадовців, це один зі способів звернути на себе увагу. Це такі останні гастролі. Це його спосіб зараз насолодитися, помститися, отримати максимум уваги. Але ми повинні розуміти, що швидше за все, десь у верхній позиції, стосовно чиновників він хоче відчути себе зверху. У чоловіка є психічний розлад, тому що це "класика" багатьох американських терористичних актів, - зазначила Наталя. 

Холоденко також дала поради, як діяти сьогодні, щоб вберегти себе та оточуючих від дій терористів. 

- Будь-кому я раджу в таких ситуаціях максимально підлаштуватися. він вимагає слухняної поведінки, тому так само слухняно з ним треба спілкуватися, погоджуватися, десь його вислуховувати. Якби він комусь довго порозказував про те, що з ним відбувається, можливо, йому б стало легше, і він би повернувся в більш адекватний стан, - підкреслила вона. 

Зазначимо, що у Луцьку чоловік взяв у заручники пасажирів автобуса і погрожує підірвати. Злочинець сам повідомив про це поліцію. Таким чином протестує проти системи. Очевидні повідомляють про постріли з громадського транспорту. На Театральному майдані правоохоронці перегородили вулицю, ввели спецоперацію "Заручник".

Поділитись

Коментарі

Вгору