У Черкасах родина переселенців із 9 дітьми отримала новий будинок

05 червня 2024, 17:25

Дитячий будинок сімейного типу отримав у Черкасах нову домівку. Родина переселенців із Донеччини Батюк-Михалько, у якій виховуються 9 дітей, отримала ключі від новозбудованого житла.

Нове житло - це інклюзивний енергоефективний одноповерховий будинок із укриттям загальною площею 285,5 кв м. Він забезпечений усім необхідним для життя - побутовою технікою, меблями, приладдям для кухні. Дім має 5 кімнат для дітей та кімнату для батьків, кімнати для навчання та ігор. Будинок не використовуватиме газу та матиме встановлений тепловий насос. Біля будинку встановлений потужний генератор, а на прибудинковій території – ігровий майданчик.

Сім’я Батюк-Михалько переїхала до Черкас у 2022 році. Нині вони виховують 3 біологічних дітей, 5 дітей-вихованців і 1 усиновлену дитину.

Родина отримала нове житло завдяки БО “Фундація Олени Зеленської”, яка реалізовує проєкт із будівництва житла для тих великих прийомних родин, які втратили свої оселі через повномасштабну війну. Таких родин, які потребують житла, залишається щонайменше 60. Це вже 9 родина, яку Фундація заселяє в межах проєкту "Адреса дитинства". І друга на Черкащині. Дім для родини збудували завдяки внеску благодійної організації з Австралії Minderoo Foundation», – розповіла комунікаційна менеджерка Фундації Олени Зеленської Валерія Савєнко.

У Черкасах 15 будинків сімейного типу, з них 4 переїхали до нас з окупованих територій.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору