Черкаські медики вдруге транспортували “тяжких” пацієнтів спецавтобусом

24 листопада 2022, 16:15

Медики екстренки Черкащини вже вдруге транспортували пацієнтів автобусом швидкої допомоги "Софія". Цього разу було перевезено семеро пацієнтів, зокрема автобусом – четверо.

Всі пацієнти були у тяжкому та критичному станах: шість осіб із семи були на апаратах штучної вентиляції легень. Усіх доправлено до лікувальних закладів України.

Під час транспортування в однієї пацієнтки почав погіршуватися стан, тому для уникнення ризику для її життя та здоров’я, дорогою вирішили доправити її до однієї з лікарень Черкас.

- Зручність перевезень цим автобусом значна, - розповідає для "Про все" речниця Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ірина Назарок. - Під час транспортування у кожного пацієнта є свій медик. В разі потреби, фахівці можуть робити консиліум і ефективно вирішувати проблему. Так було із пацієнткою, яка постраждала в ДТП і була у важкому стані. Якби не ухвалили рішення доправити до лікарні у Черкасах, то її б не довезли. Зараз її стан кращий.

Медики відзначають значну зручність в роботі під час транспортування великої кількості важких пацієнтів: можливість розмістити більше обладнання та апаратури, і змога надавати всебічну медичну допомогу, навіть специфічну.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору