У Черкасах презентували навчальний посібник для школярів з історії рідного краю

15 вересня 2023, 17:48

У Черкаській міській раді презентували навчальний посібник для школярів з історії рідного краю. Презентація відбулася за участі міського голови Анатолія Бондаренка, його заступниці Анастасії Чубіної, директорів шкіл, вчителів історії та авторського колективу, який створював видання.

Над посібником працювала творча група з 9 осіб – історики, краєзнавці на чолі з кандидатом історичних наук, професором Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького Василем Мельниченком.

«Це спільний проєкт департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради з обласною організацією Національної спілки краєзнавців України. На це спрямували кошти з міського бюджету. В умовах повномасштабної війни, яку розв’язала росія, знання історії рідного краю набуло особливої актуальності», - зауважила кураторка освітньої галузі Анастасія Чубіна.

Керівник авторського колективу Василь Мельниченко розповів про особливості краєзнавчого видання.

Посібник складається з 16 тематичних розділів, які у хронологічному порядку висвітлюють історію Черкас від найдавніших часів до сучасності. Він ілюстрований, містить карти, схеми, репродукції тематичних картин, портрети, світлини археологічних знахідок, архітектурних пам’яток, музейних експонатів, сюжетів із життя міста різних періодів.

«Відтепер викладання курсу з історії рідного краю буде здійснюватися послідовно і системно за детально розробленою програмою, яка узгоджена з програмою вивчення історії України», - підкреслив науковець.

Перші примірники наукових видань автори вручили Анатолію Бондаренку.

За інформацією Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору