На сайті міської ради збирають голоси за відмову від приватних перевізників

12 листопада 2018, 12:04

На сайті міської ради збирають голоси за відмову від приватних перевізників

На сайті Черкаської міської ради сьогодні, 12 листопада, з'явилася петиція "Планова відмова від приватних перевізників". Її ініціював черкащанин Олег Чорний.

Черкащанин звернувся з пропозицією щодо створення муніципального транспорту та розвитку тролейбусного парку, а також створення нових ліній для комунальних автобусів.

- Потрібно поступово заміщувати приватних перевізників міськими автобусами та тролейбусами. Також потрібно зробити платним проїзд для всіх, а для пільгових категорій зробити знижку у 50%, а також монетизувати пільги, - йдеться у петиції.

Станом на 12:04 петиція зібрала 33 голоси із необхідних 250.

Нагадаємо, що з неділі, 11 листопада, у Черкасах зупинився рух міських автобусів.

За словами Валерія Макеєва, виконком міськради не лише відмовляється навіть розглядати приведення тарифу на перевезення до цифр, узгоджених ще рік тому (5 гривень), а й впродовж кількох років не виплачує перевізникам компенсації на пільгові перевезення.

Коментарі

Понтій Пілат сказав:

Мудре рішення. Треба по всій Україні це зробити!!!

Іван сказав:

мудре рішення.. але не в Черкассах… нехай бандити наведуть порядок с металоломом який їзде по місту.. і з графіком мозгів не хватає не пускати в один час 20 і 22 …а потім або цей дурік 20-й стоїть біля Єпіцентру по 5-10 хв( людям на роботу.. а йому пофіх) або гонки по 30 років Перемоги… хто кого…дурдом…. за такі послуги і 4 грн багато…

Леся сказав:

+

Валентина сказав:

МАРШРУТ №8 водители хамы и кондуктора хамки,убрать их с маршрута металлом ,№9 вообще пол в дырках едешь и боишься

Черкассы сказав:

Матвеев чмо пшол нах’й

Віталій сказав:

Це буде монополія.

Bender сказав:

Блискуча ідея, от тільки для мешканців району війчькоммату, Дахнівки, митниці, не дуже.. адже троллейбусних ліній там немає! і мабуть не буде

Світлана сказав:

Давно пора таке зробити+

Світлана сказав:

Давно пора .

Aralis сказав:

давно пора щось міняти… Пропозицію підтримую

Олена сказав:

Я – за муніципальний транспорт! У Києві, поряд із приватними, їздять муніц. автобуси – великі, красиві, нові. А у нас отой хлам повзає, то колеса відлітають, то люди з маршрутки на ходу випадають (бо двері неконтрольовані), то мотори димлять. І от за все за це ми повинні сплачувати 5 грн.? А хто відповідати перед людьми, які ризикують своїм життям? Або шукати нових перевізників, або вирішувати із Києвом питання муніц. автобусів.

Юлія сказав:

Я згідна теж з цим

Анна сказав:

мудре рішення я за тролейбуси та проти маршруток які ганяють як ненормальні

Олег сказав:

Так. Альтернатива повинна бути. Щоб горе перевізники не крутили руки владі і містянам. Чому не купуються нові тролейбуси? А тому,що плитку кладуть де треба і не треба,за кошти бюджету. Почекайте,ще зима попереду,а техніки теж нема. Чекаємо сніжного колапсу і збираємо шини.

Вгору