У Черкасах патрульних викликали на одне ДТП, а оформили вони інше

15 січня 2020, 21:31

У Черкасах сталася аварія між трьома автомобілями. Поки чекали патрульних, водії розібралися між собою і роз’їхалися. Але поліція таки застала на цьому місці аварію, вже між іншими машинами, – повідомляють у Патрульній поліції Черкаської області.

ДТП сталася на проспекті Хіміків між трьома автомобілями - ВАЗ, Volkswagen Transporter і ЗАЗ. Та поки чекали на приїзд поліції, водії вирішили питання самостійно, бо матеріальні збитки були незначні.

У той час, на тому ж місці, з тими ж учасниками сталася ще одна автопригода. Водій автомобіля Skoda Octavia в’їхав у Volkswagen Transporter. Чоловік мав ознаки алкогольного сп’яніння, але огляд не пройшов – відмовився у присутності двох свідків.

На порушника склали два протоколи за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) та ч. 1 ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) КУпАП.

Коментарі

Вгору