На Черкащині зафіксовано 5 випадків групових захворювань на гострі кишкові інфекції

15 січня 2020, 21:02

Упродовж 2019 року в області зареєстровано 5 випадків групових захворювань на гострі кишкові інфекції, внаслідок яких постраждало 81 особа. Серед постраждалих 32 дитини, – повідомляють головному управлінні Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Два випадки групових захворювань на ротавірусну інфекцію сталися у приватному дошкільному навчальному закладі «Місто друзів» та дошкільному навчальному закладі «Джерельце» № 78 м. Черкаси, де постраждало 6 дітей.

Також два випадки групових захворювань на сальмонельоз сталися серед відвідувачів кафе «Центральне» с. Бузівка, Жашківського району, де постраждало 14 осіб, у т.ч. 3 дітей; серед мешканців м. Черкаси, які вживали в їжу млинці з різними начинками, що були придбані у відділі кулінарії супермаркету «Делікат +» в ТРЦ «ДЕПОТ», де постраждало 29 осіб. У тому числі 9 дітей.

Один випадок групового захворювання на гепатит А у побуті зафіксовано серед мешканців с. Нова Гребля Жашківського району. Внаслідок якого постраждало 32 особи, у тому числі 14 дітей.

Коментарі

Вгору