У Черкасах озброєний чоловік обіцяв відрубати руки й ноги людям, які гуляли на пляжі (відео)

23 жовтня 2020, 19:20

Інцидент трапився учора ввечері біля Пушкінського пляжу. Чоловік зі зброєю, схожою на меч, не давав черкащанам пройти вздовж Дніпра.

При цьому він обіцяв "відрубати руки й ноги" людям за те, що ті ходять поряд із рятувальною станцією. Мотивував свої погрози він тим, що перед "забороненими метрами" стоїть паркан, який нібито свідчить, що на територію заходити не можна.

У коментарі журналістам "Про все" черкасець Максим, який став одним із учасників конфлікту, розповідає: ніхто чоловіка на насильство чи погрози не провокував.

- Ми з другом учора вирішили пройтись берегом Дніпра. Коли проходили Долину троянд, побачили перекоп і паркан. Вирішили його обійти і дійти до Пушкінського пляжу. Тільки почали обходить - побачили чоловіка, який сказав, що далі сидять чотири злих пса, які можуть на нас напасти. Після цих слів ми повернули назад, але я вирішив зупинитись і подивиться, що відбувається на тій "базі" (ред. - на місці, де побачили перекоп). І коли подивився через щілину в паркані, у мене нецензурною лексикою поцікавились, чому я заглядаю всередину, - розповідає Максим.

Перепалка між чоловіком і хлопцями виникла через те, що Максим запитав, чому йому заборонено дивитися на ту територію. У відповідь йому відповіли, що "зараз влаштують".

- Після тих слів ми вирішили піти далі. Крокували нешвидко, бо відпочивали. І через хвилин п'ять після такої прогулянки я по інерції повернув голову назад і побачив, що на нас біжить той чоловік. Він матюкався, лаявся,. Тоді ми вирішили вступити з ним у діалог. На відео видно, наскільки він був безсенсовий, - згадує черкащанин.

Увага! Відео містить нецензурну лексику.Максим каже, що озброєний чоловік почав розповідати, що хлопці нібито гуляли на базі, заходити на територію якої заборонено.

- Про яку базу мова - невідомо, бо ми просто гуляли вздовж Дніпра. Врятувало від серйозного конфлікту те, що біля нас відпочивали ще якісь чоловіки. Вони заступились, зробили зауваження тому "охоронцю", щоб він не висловлювався нецензурно. Врешті-решт ми пішли звідти. Вечір і настрій були зіпсовані, - зізнається черкасець.

У КП "Дирекція парків" журналістам "Про все" розповіли, що чоловіка з відео на роботу не наймали.

- Територія, про яку говорить чоловік, не на балансі комунального підприємства. Відповідно, це не наш співробітник, - розповіли у КП.

Старший інспектор пресслужби патрульної поліції в Черкаській області Ольга Пінчук каже, що викликів на вказану адресу вчора не фіксували. Від зброї охоронника території люди не постраждали.

Поділитись

Коментарі

Вгору