У Черкасах озброєний чоловік обіцяв відрубати руки й ноги людям, які гуляли на пляжі (відео)

23 жовтня 2020, 19:20

Інцидент трапився учора ввечері біля Пушкінського пляжу. Чоловік зі зброєю, схожою на меч, не давав черкащанам пройти вздовж Дніпра.

При цьому він обіцяв "відрубати руки й ноги" людям за те, що ті ходять поряд із рятувальною станцією. Мотивував свої погрози він тим, що перед "забороненими метрами" стоїть паркан, який нібито свідчить, що на територію заходити не можна.

У коментарі журналістам "Про все" черкасець Максим, який став одним із учасників конфлікту, розповідає: ніхто чоловіка на насильство чи погрози не провокував.

- Ми з другом учора вирішили пройтись берегом Дніпра. Коли проходили Долину троянд, побачили перекоп і паркан. Вирішили його обійти і дійти до Пушкінського пляжу. Тільки почали обходить - побачили чоловіка, який сказав, що далі сидять чотири злих пса, які можуть на нас напасти. Після цих слів ми повернули назад, але я вирішив зупинитись і подивиться, що відбувається на тій "базі" (ред. - на місці, де побачили перекоп). І коли подивився через щілину в паркані, у мене нецензурною лексикою поцікавились, чому я заглядаю всередину, - розповідає Максим.

Перепалка між чоловіком і хлопцями виникла через те, що Максим запитав, чому йому заборонено дивитися на ту територію. У відповідь йому відповіли, що "зараз влаштують".

- Після тих слів ми вирішили піти далі. Крокували нешвидко, бо відпочивали. І через хвилин п'ять після такої прогулянки я по інерції повернув голову назад і побачив, що на нас біжить той чоловік. Він матюкався, лаявся,. Тоді ми вирішили вступити з ним у діалог. На відео видно, наскільки він був безсенсовий, - згадує черкащанин.

Увага! Відео містить нецензурну лексику.Максим каже, що озброєний чоловік почав розповідати, що хлопці нібито гуляли на базі, заходити на територію якої заборонено.

- Про яку базу мова - невідомо, бо ми просто гуляли вздовж Дніпра. Врятувало від серйозного конфлікту те, що біля нас відпочивали ще якісь чоловіки. Вони заступились, зробили зауваження тому "охоронцю", щоб він не висловлювався нецензурно. Врешті-решт ми пішли звідти. Вечір і настрій були зіпсовані, - зізнається черкасець.

У КП "Дирекція парків" журналістам "Про все" розповіли, що чоловіка з відео на роботу не наймали.

- Територія, про яку говорить чоловік, не на балансі комунального підприємства. Відповідно, це не наш співробітник, - розповіли у КП.

Старший інспектор пресслужби патрульної поліції в Черкаській області Ольга Пінчук каже, що викликів на вказану адресу вчора не фіксували. Від зброї охоронника території люди не постраждали.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору