У Черкасах обговорили співпрацю із представниками Ротарі-клубів (фото)

19 лютого 2020, 17:26

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар зустрівся із представниками міжнародного руху "Rotary International". На Черкащині діють два Ротарі-клуби: “Черкаси” та “Черкаси-Центр”.

Разом клуби налічують майже 60 членів. Під час зустрічі учасники обговорили перспективні проекти, які вдасться реалізувати за підтримки обласної адміністрації.

Головною метою діяльності клубів є надання підтримки в різних соціальних та благодійних проектах, сприяння діяльності міцевих громад регіону.

– Ротарі-клуби Черкащини зібрали лідерів у різних напрямках: підприємництві, освіті, медицині, спорту, ІТ-технологій, громадянському суспільстві. Нас усіх об’єднує спільна мета – бажання розвитку регіону. Упевнений, що облдержадміністрація стане партнером у реалізації спільних проектів, – звернувся до присутніх Роман Боднар.

Учасники клубів презентували реалізовані проекти та озвучили заплановані ініціативи, зокрема щодо міжнародних обмінів, дитячих проектів у сфері освіти та спорту, залучення інвестицій, благодійних соціальних ініціатив.

За підсумками зустрічі присутні домовилися про напрацювання та підписання Меморандуму про співпрацю двох клубів та Черкаської ОДА.

Зазначимо, що міжнародний рух Ротарі, історія якого була розпочата у 1905 році, – це нерелігійні та неполітичні благодійні громадські організації. У світі налічується понад 36 тисяч клубів у більше, ніж 200 країнах та територіях світу, в яких понад 1 млн. 200 тисяч активних учасників.

В Україні зареєстровано на сьогодні 52 клуби. На Черкащині Ротарійський рух розпочав свою діяльність у 1997 році із створення “Ротарі клубу Черкаси”, а у 2003 році розпочав роботу другий “Черкаси-Центр Ротарі Клуб”.

Коментарі

Вгору