«Лелека» у поміч родинам Черкащини

19 лютого 2020, 18:05

Фото з мережі

Проект «Лелека» - це соціальна програма Благодійного фонду «МХП-Громаді», спрямована на поліпшення демографічної ситуації в селах, яка передбачає матеріальну допомогу молодим батькам. Проект стартував ще у лютому 2018 року і вже охопив понад 270 сімей.

У фонді зазначають, що таким чином керівництво компанії МХП підтримує сільські сім’ї, у яких народилися немовлята, та надає допомогу молодим батькам. Щороку близько 800 тис. гривень спрямовується Благодійним фондом на реалізацію цієї програми.

Андрій та Інна Пупикіни із села Чаплинка, що на Лисянщині нещодавно стали щасливими батьками маленького Давидика. У рамках соціальної програми "Лелека" молоде подружжя привітав директор виробничого підрозділу "Лисянський", що входить до ТОВ "НВФ "Урожай", Петро Білозоров. Родині вручили матеріальну допомогу та одяг для немовляти.

Ярослава Сімперович, мама маленького Макара, із Степанців розповідає, що матеріальну допомогу від “Лелеки” витратили на дитяче автокрісло.

- Я вважаю, що це дуже потрібна програма. Гроші на дитину ніколи зайвими не бувають, а державної допомоги вистачає не завжди, - говорить Ярослава.

За словами директорки Благодійного фонду «МХП-Громаді» Тетяни Волочай, ця соціальна програма діє для орендодавців підприємств МХП та співробітників холдингу.

- У рамках цього проекту ми також даруємо молодим родинам одяг для немовлят від наших партнерів Громадянського руху «За процвітання Черкащини», - зазначає директорка фонду.
В одній із ОТГ Черкащини цю ініціативу також підхопили і тепер виділяють кошти родам, у яких з’явилися немовлята.

Коментарі

Вгору